Warsztaty dla grup zorganizowanych

Zapraszamy na warsztaty – skuteczną i twórcza formę rozwoju umiejętności i poszerzania wiedzy o Tadeuszu Kantorze i jego sztuce. Zamiast tradycyjnych muzealnych opowieści zapraszamy uczestników do dynamicznego odkrywania twórczości artysty i jej indywidualnej, twórczej interpretacji.

Warsztaty, przeznaczone zarówno dla dzieci jak i dla młodzieży, czerpią z bogatego dziedzictwa pozostawionego przez autora spektaklu „Wielopole, Wielopole”, pozwalając znaleźć inspirację do własnych działań. Zajęcia rozpoczynają się od gier słownych, w trakcie angażują uczestników poprzez działania plastyczne czy teatralne, rozmowy, oglądanie obrazów i filmów czy konkretne zadania do wykonania w grupie lub pojedynczo. Na końcu utrwalają wiedzę, pozwalają na wyciągnięcie wniosków.

Propozycje :

 

Warsztaty dla szkół i przedszkoli prowadzimy od wtorku do piątku, jedynie po wcześniejszej rezerwacji. Rezerwacji można dokonać pisząc na adres: pasterak@cricoteka.pl.
Organizujemy WARSZTATY W JĘZYKU OBCYM dla grup zorganizowanych. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów pasterak@cricoteka.pl.