Warsztaty dla dzieci 3,5-5 lat

MARCOWE WARSZTATY W CRICOTECE

Przedmiot zainteresowania – warsztaty dla dzieci w wieku 3,5–5 lat

Zmieniamy znaczenia, zastosowanie a nawet kształty. Przez cały marzec proponujemy twórcze działania z różnymi przedmiotami – tymi codziennego użytku i zupełnie nietypowymi.

Kup bilet

3 marca, sobota, 11:30–12:30

Podróże przedmiotów

Po zimowych zastojach przedmioty potrzebują trochę ruchu. Przegonimy je z kąta w kąt. Zbudujemy tory przeszkód i wymyślimy przedziwne konkurencje. Przenoszenie książki na głowie, wyławianie zakrętek z wanienki czy układanie wieży z poduszek?

10 marca, sobota, 11:30–12:30

Nocne kształty

Z latarkami zakradniemy się, żeby podglądać nocne życie przedmiotów. Jakie przybierają kształty? Może wspólnie wymyślimy szaloną historię, w której szczotka zamieni się w jeża, a chochelka w drzewo?

17 marca, sobota, 11:30–12:30

Szkoła latania

Podrywamy przedmioty do lotu. Odrywamy od ziemi. Podrzucamy, żonglujemy. Sprawdzimy, jak długo będą w stanie utrzymać się w powietrzu.

24 marca, sobota, 11:30–12:30

Rozdźwięki

Czy można grać na słoikach? A jak brzmią krzesła? Do wydobywania dźwięków użyjemy najróżniejszych sprzętów. Pobawimy się w dyrygentów.

Na warsztaty obowiązują bilety, które można zakupić na naszej stronie internetowej lub w kasie Cricoteki. Nie prowadzimy rezerwacji. Ilość miejsc jest ograniczona.

Bilet w cenie 10 zł należy kupić tylko dla dziecka, rodzice mogą wejść na warsztaty za darmo. Rodzicom przysługuje też bilet ulgowy na zwiedzanie wystawy w czasie warsztatów.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: Anna Migdał, tel. (12) 442 77 70 wew. 115 lub mail: migdal@cricoteka.pl