Warsztaty dla dzieci 3,5-5 lat

Warsztaty dla dzieci w wieku 3,5–5 lat

Rozdźwięki

Bilety

Na zdjęciu grupa dzieci dmuchająca w butelki i dyrygentka. Fot. Studio FILMLOVE

Fot. Studio FILMLOVE

28 kwietnia, sobota, 11:30–12:30
Domowe rewolucje
Buty, w których nie można chodzić? Czy rowerek, który jeździ w nietypowy sposób? Co uda nam się zaprojektować i zbudować? Przerabiamy domowe sprzęty, montujemy im nowe elementy.

5 maja, sobota, 11:30–12:30,

Ścieżki

Budujemy dróżki do wędrowania w skarpetkach i na bosaka. Do skradania się po cichutku i do głośnego człapania. Można przynieść kalosze!

12 maja, sobota, 11:30–12:30

Jaki kształt ma cisza?

Kto potrafi narysować hałas? Jakiego kolory jest szelest? Malujemy to, co gramy. Gramy to, co malujemy. Warto przygotować strój na zmianę na wypadek, gdyby fala dźwiękowa wymknęła się spod kontroli.

19 maja, sobota, 11:30–12:30 [W ramach Małopolskich Dni Rodziny]

Laboratorium nut podwodnych

Co słychać pod wodą? Sprawdzimy, budując system rurek i rur. Wykorzystamy sitka i lejki do testowania w przelewaniu. Łapiemy mokre kompozycje do zakręcanych słoików.

26 maja, sobota, 11:30–12:30

Dźwiękowy plac zabaw

Całą salę wypełnimy przedmiotami do grania. Poćwiczymy rytmy i nietypowe odgłosy. A potem zaprosimy rodziców do słuchania indywidualnych koncertów. Najlepiej z zamkniętymi oczami!

_

Na warsztaty obowiązują bilety, które można zakupić na naszej stronie internetowej lub w kasie Cricoteki. Nie prowadzimy rezerwacji. Ilość miejsc jest ograniczona.

Bilet w cenie 10 zł należy kupić tylko dla dziecka, rodzice mogą wejść na warsztaty za darmo. Rodzicom przysługuje też bilet ulgowy na zwiedzanie wystawy w czasie warsztatów.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: Anna Migdał, tel. (12) 442 77 70 wew. 115 lub mail: migdal@cricoteka.pl