Warsztaty dla dzieci 6-12 lat

MARCOWE WARSZTATY W CRICOTECE

Przedmiot zainteresowania – warsztaty dla dzieci 6-12 lat

Zmieniamy znaczenia, zastosowanie a nawet kształty. Przez cały marzec proponujemy twórcze działania z różnymi przedmiotami – tymi codziennego użytku i zupełnie nietypowymi.

Kup bilet

3 marca, sobota, 13:00­–14:00

Podchody

Sala edukacyjna jako wielka plansza do gry! Wspólnie wyznaczymy trasy i skomplikowane zadania do wykonania po drodze. Po drodze czekają nas trudne przeszkody – labirynty z poduszek, barykady z wiader i dywanowe tunele.

10 marca, sobota, 13:00­–14:00

Przedmioty w przebudowie

Zapraszamy młodych reżyserów do wymyślania scenografii w technice teatru cieni. Z pomocą latarek wyczarujemy nowe przedmioty, montując kształty w dziwaczne cienie.

17 marca, sobota, 13:00–14:00

Złośliwość rzeczy martwych

Uciekające krzesło. Znikająca łyżka. A może przeszkadzające w zabawie koło rowerowe? Tylko od nas zależy, kto stanie się bohaterem naszych filmów. Wprawki z animacji poklatkowej dla początkujących specjalistów od efektów specjalnych.

24 marca, sobota, 13:00–14:00

Fabryka instrumentów

Zamieniamy w instrumenty wszystko, co znajdziemy. Gumki recepturki zamienimy w struny, a łyżki w pałeczki do perkusji. Czy uda nam się zrobić kalimbę? A może małą gitarę?

Na warsztaty obowiązują bilety, które można zakupić na naszej stronie internetowej lub w kasie Cricoteki. Nie prowadzimy rezerwacji. Ilość miejsc jest ograniczona.

Bilet w cenie 10 zł należy kupić tylko dla dziecka, rodzice mogą wejść na warsztaty za darmo. Rodzicom przysługuje też bilet ulgowy na zwiedzanie wystawy w czasie warsztatów.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: Anna Migdał, tel. (12) 442 77 70 wew. 115 lub mail: migdal@cricoteka.pl