Warsztaty dla dzieci 6-12 lat

Warsztaty dla dzieci w wieku 4–10 lat (uwaga! w związku z przerwą wakacyjną warsztaty dla dzieci w wieku 3,5–5 lat oraz 6–12 lat są łączone)

Letnia szkoła scenografii

Bilety

Na zdjęciu grupa dzieci i dorosłych wycinająca z kartonu dekoracje. Fot. Studio FILMLOVE

fot. Studio FILMLOVE

2 czerwca, sobota, 11:30–12:30,

Jak brzmi scenografia?

Szeleszcząca z papieru czy szumiąca folią? Czym wypełnić scenę teatralną, żeby prócz gry aktorskiej pomieściła jeszcze dość dźwięków na pobudzanie wyobraźni.

 

16 czerwca, sobota, 11:30–12:30

Teatr nocą

Przed Nocą Teatru wyprawimy się w tajemniczą podróż z latarkami. Poszukamy niezwykłych scenografii zbudowanych z przedmiotów. Wymyślimy wspólnie być może wcale nie mroczne historie.

23 czerwca, sobota, 12:00-15:00

Cyrkowy piknik rodzinny

wstęp wolny

Zapraszamy na cyrkowe działania na placu Cricoteki. Rodzinna nauka żonglowania, wielkie bańki mydlane, a nawet malowanie twarzy. W ten sposób otwieramy cyrkowe Lato w teatrze. Już dziś chcemy zaprosić na cyrkowe pokazy wykonane przez dzieci.

_

Na warsztaty obowiązują bilety, które można zakupić na naszej stronie internetowej lub w kasie Cricoteki. Nie prowadzimy rezerwacji. Ilość miejsc jest ograniczona.

Bilet w cenie 10 zł należy kupić tylko dla dziecka, rodzice mogą wejść na warsztaty za darmo. Rodzicom przysługuje też bilet ulgowy na zwiedzanie wystawy w czasie warsztatów.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: Barbara Pasterak, tel. (12) 442 77 70 wew. 107 lub mail: edukacja@cricoteka.pl