Warsztaty rodzinne

Warsztaty rodzinne dla rodzin z dziećmi 5+

LABORATORIUM SCENY – PLAC BUDOWY [W ramach Małopolskich Dni Rodziny]

20 maja, godz. 11:30-12:30

Piłujemy, tniemy, wiercimy i kleimy. Całymi rodzinami budujemy z drewna autorskie konstrukcje. Inspiracją do projektów będzie budynek Cricoteki. Muzeum w kształcie stołu na trzech nogach kryje nietypową scenę z widokiem na Wisłę. Jeśli pogoda pozwoli – pracujemy na placu!

Warsztaty z konstrukcji drewnianych, sala pełna rodzin fot. Studio FILMLOVE

fot. Studio FILMLOVE

 

Każdy uczestnik warsztatów powinien posiadać swój bilet. Bilety w cenie 10 zł obowiązuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Zasadą jest udział co najmniej dwóch osób (dziecka i osoby dorosłej), ale można również uczestniczyć w trójkach, czwórkach itd. Na warsztaty obowiązują bilety, które można zakupić na naszej stronie internetowej lub w kasie Cricoteki.

 

Prowadzenie:

Dorota Zwolak – absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka. Czynna architektka i projektantka. Adeptka szkoły florystycznej tworząca małe, zielone kompozycje odzwierciedlające świat rzeczywisty. Absolwentka kursu „Pani od architektury” organizowanego przez pracownię k. Członkini fundacji Animatornia – twórcze działania oraz fundacji Miasto Pracownia, w ramach których m.in. współorganizuje i prowadzi działania w przestrzeni miejskiej, warsztaty architektoniczne, konstrukcyjne, planowania przestrzennego.

Michał Gawlik – pasjonat prac technicznych,  majsterkowicz dbający o detale i szczegóły, który najlepiej czuje się przebywając w warsztacie z narzędziami. Osoba zaangażowana w działania fundacji Animatornia – twórcze działania oraz fundacji Miasto Pracownia. W roli fachowego wsparcia technicznego współprowadzi działania w przestrzeni miejskiej, warsztaty projektowe oraz konstrukcyjne.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego