Warsztaty rodzinne

Dwa razy w miesiącu zapraszamy na warsztaty rodzinne, podczas których do wspólnej zabawy chcemy zaprosić zarówno dzieci (powyżej 5 roku życia) jak i dorosłych – rodziców, dziadków, opiekunów.

Kup bilet

Każdy uczestnik warsztatów powinien posiadać swój bilet. Bilety w cenie 10 zł obowiązuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Zasadą jest udział co najmniej dwóch osób (dziecka i osoby dorosłej), ale można również uczestniczyć w trójkach, czwórkach itd. Nie prowadzimy rezerwacji miejsc, o uczestnictwie w zajęciach decyduje kupno biletu.

4 marca, niedziela, 11:30–12:30

Rozrusznik teatralny

Czy potrafimy wyginać się jak rura od odkurzacza? A kręcić jak korba? Inspiracją do zabaw ruchowych i teatralnej rozgrzewki staną się rzeczy codziennego użytku. Dorośli razem z dziećmi będą mieli okazję do stworzenia zwariowanych etiud.

Prowadzenie: Agnieszka Kolanowska – absolwentka logopedii, filologii polskiej i teatrologii, aktorka i instruktorka. Od 2009 roku związana z Teatrem Figur Kraków.

18 marca, niedziela, 11:30–12:30

Metamorfozy przedmiotów

Odsłaniamy magię przedmiotów. I mali, i duzi przekonają się, że oprócz funkcji użytkowej rzeczy mają również znaczenia, które my im nadamy zależnie od naszej wyobraźni. Sprawdzimy, czy zwykła rama może zamienić się w stół, stary but w potwora, a drewniana łyżka w tajemniczego wędrowca.

Prowadzenie: Monika Filipowicz – aktorka, lalkarka, instruktorka teatralna. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Związana z Teatrem Groteska w Krakowie.

Na warsztaty obowiązują bilety, które można zakupić na naszej stronie internetowej lub w kasie Cricoteki. Nie prowadzimy rezerwacji. Ilość miejsc jest ograniczona.

Każdy uczestnik warsztatów powinien posiadać swój bilet. Bilet w cenie 10 zł obowiązuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Zasadą jest udział co najmniej dwóch osób (dziecka i osoby dorosłej), ale można również uczestniczyć w trójkach, czwórkach itd. Nie prowadzimy rezerwacji miejsc, o uczestnictwie w zajęciach decyduje kupno biletu.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: Anna Migdał, tel. (12) 442 77 70 wew. 115 lub mail: migdal@cricoteka.pl