Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków Tadeusza Kantora

Spacerownik w dłoń! 

Cricoteka zaprasza na spacery, podczas których będziecie mieli okazję spojrzeć na Kraków z zupełnie innej perspektywy. Trasę naszej podróży wyznacza 10 miejsc związanych z życiem i twórczością Tadeusza Kantora. 

Startujemy 30 maja w sobotę! W każdy następny weekend będziemy zachęcali Was do odwiedzenia jednej wybranej przez nas lokalizacji. Przez 10 tygodni będziemy publikować ciekawostki, zagadki i propozycje aktywności w przestrzeni miasta. 

Potraktujcie Spacerownik jako inspirację do tego, by w rodzinnym gronie odkrywać Kraków oraz ważne, choć z wyglądu niepozorne, dla Tadeusza Kantora miejsca.  

Zasady ustalacie sami. Możecie stworzyć własną trasę, wybrać kolejność podaną w Spacerowniku  lub potraktować proponowaną przez nas w danym tygodniu lokalizację jako punkt startu lub finał wędrówki. Wszystko zależy od Was! 

Jednak na tym nie koniec. Mamy jeszcze jedną propozycję – podzielcie się zdjęciami ze spacerów na swoich profilach na Facebooku, przy okazji oznaczając Cricotekę. Autorki i autorów najciekawszych fotografii nagrodzimy książkami dla dzieci i nie tylko. 

No to w drogę!

 

Nie zapomnij zabrać ze sobą Spacerownika

Skorzystaj z Google Maps