Crico by Organic Coffee

Oryginalne miejsce na kawę i nie tylko…

Niebanalna kawiarnia z ciekawą ofertą czyli Crico by Organic Coffee

Wszystko, co oferujemy jest ekologiczne certyfikowane, z dużym wyborem smacznych i zdrowych ciast, ciasteczek i lekkich przekąsek lunchowych (sałatki, kanapki, zupa dnia, tarty, itd.).

Widok baru w kawiarni w Cricotece. Stołki barowe, bar oraz witryna z potrawami

Flagowy produkt naszego miejsca to kawa – świeżo wypalana w małej palarni 100% arabica; ekologiczna mieszanka Etiopia/Indonezja. Do kawy używamy świeżego mleka ekologicznego, ale również bardzo duży wybór mlek roślinnych: migdałowe, kokosowe, ryżowe, sojowe, owsiane czy bez laktozy.

Na śniadanie można zjeść kokosową jaglankę z pieczonym jabłkiem z cynamonem, jogurt z granolą, przygotowywane na miejscu kanapki, warzywno-owocowe smoothie lub koktajle.

Z dań lunchowych warto skosztować: codziennie gotowanej świeżej zupy dnia, sałatki, kaszotto, obwarzanka po krakowsku lub tart na słono z sałatkami.

Ze słodkości proponujemy duży wybór ciast i ciasteczek, w tym pozycje wegańskie, bezglutenowe i bezcukrowe; większość wypiekana na miejscu.

Wnętrze kawiarni w Cricotece. Widać ustawione stoliki w tle widok na WisłęZapraszamy codziennie w godzinach 10.00–19.00

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: https://www.facebook.com/CricoByOrganicCoffee/ lub pod telefonem 730 282 232 albo mailem: crico@organiccoffee.pl