Informacje ogólne w PJM

Praktyczne informacje o Cricotece w Polskim Języku Migowym:

Uwaga! Godziny otwarcia zostały zmienione ze względu na stan epidemii w związku z zakażeniami COVID-19 w okresie od dnia 12.06.2020 r. do odwołania, aktualne informacje o godzinach otwarcia tutaj: https://www.cricoteka.pl/pl/dla-odwiedzajacych/  W przypadku pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z koordynatorkami dostępności (informacja na dole strony).

Kasa Cricoteki wyposażona jest w pętlę indukcyjną. Można skorzystać z pętli indukcyjnej również podczas wydarzeń (np. spektakli, oprowadzań) po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby do koordynatorek dostępności – kontakt na dole strony.

Przewodnik w PJM po wystawie stałej dostępny jest:

Obecnie, z uwagi na stan epidemii na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w związku z zakażeniami COVID-19 w okresie od dnia 12.06.2020 r. do odwołania, przewodnik nie będzie dostępny na tabletach przy wejściu na wystawę i do bezpłatnego wypożyczenia w kasie. Zachęcamy do jego obejrzenia przed wizytą lub podczas niej na własnym urządzeniu, korzystając z otwartej sieci Wi-Fi (jest dostępna w całym budynku).

 

Istnieje możliwość umówienia się na grupowe oprowadzanie lub warsztaty tłumaczone na PJM. Więcej informacji: https://www.cricoteka.pl/pl/warsztaty-dla-szkol/

W przypadku rezerwacji prosimy o kontakt z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem:

Basia Pasterak pasterak@cricoteka.pl tel. 12 442 77 70, wewnętrzny 107
Olga Curzydło curzydlo@cricoteka.pl tel./SMS 506 164 487, 12 442 77 70, wewnętrzny 121