Kalejdoskop sztuki – warsztaty dla dzieci w wieku 2-3 lat

Zajęcia rozwijają wyobraźnię, kreatywność, umiejętności manualne i motoryczne maluszków w oparciu o zabawy sensualne  z wodą, dźwiękiem i ruchem. Rodzice z dziećmi odnajdują wspólną przyjemność z doświadczania i odkrywania otoczenia. Zaproponowany temat inicjuje twórczą podróż do świata dziecka. Warsztaty odbywają się w piątki od g. 11.30.

1 grudnia, piątek, 11:30–12:30 Prowadzenie: Agnieszka Kolanowska

Koła

Ruchome i bez ruchu, plastikowe, papierowe, materiałowe a może puchate? Co ciekawego kryje w sobie koło? I do czego można je wykorzystać? Wszystko sprawdzimy naszymi dłońmi i zrobimy okrąglutkie pompony. Czeka nas dużo zabaw pobudzających dużą i małą motorykę.

8 grudnia, piątek, 11:30–12:30 Prowadzenie: Agnieszka Kolanowska

Prostokąty

Czy prostokąty mogą stać? Czy mogą leżeć? A może raczej wolą być podwieszone? Będziemy budować, ciąć i kleić. Uruchomimy wszystkie zmysły i czeka nas dużo ćwiczeń na obserwację otaczającego świata. Stworzymy latające mobile, który każdy zabierze ze sobą do domu.

15 grudnia, piątek, 11:30–12:30 Prowadzenie: Agnieszka Kolanowska

Kształty

Pomieszanie z poplątaniem. Będziemy segregować i klasyfikować elementy pod względem kształtu i koloru. Stworzymy własne obrazki. Pobudzimy wyobraźnię, ale nie zabraknie też zabaw ruchowych.


Bilet w cenie 30 zł od dziecka, rodzic wchodzi za darmo. Bilety na warsztaty można zakupić na stronie internetowej lub w kasie Cricoteki.

Jeśli chcesz uczestniczyć w warsztatach, a nie możesz za nie zapłacić, napisz do nas znajdziemy rozwiązanie.

Nie prowadzimy rezerwacji. Ilość miejsc jest ograniczona.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: tel. (12) 442 77 70 wew. 107 lub mail: edukacja@cricoteka.pl