Zespół

DYREKCJA OŚRODKA DOKUMENTACJI SZTUKI TADEUSZA KANTORA CRICOTEKA                                                                                    

Natalia Zarzecka (Dyrektor)

Telefon:   (12) 442 77 70 

e-mail: zarzecka@cricoteka.pl

Agnieszka Oprządek (Zastępca)

Telefon:  (12) 442 77 70 

e-mail: oprzadek@cricoteka.pl  

 

SEKRETARIAT 

Małgorzata Miedzielec

Telefon:  (12) 442 77 70 wew. 108 

kom. 506 164 525

 

DZIAŁ UPOWSZECHNIANIA I WYDARZEŃ 

Aldona Mikulska (Kierowniczka)

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 104

kom. 570 987 947 

e-mail: mikulska@cricoteka.pl

 

PROMOCJA

Natalia Żabińska

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 116

kom. 506 164 326

e-mail: zabinska@cricoteka.pl

Jakub Wydra

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 116

e-mail: wydra@cricoteka.pl

 

EDUKACJA

Justyna Droń

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 107

e-mail: slawik@cricoteka.pl

Barbara Pasterak

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 107

e-mail: pasterak@cricoteka.pl

 

ORGANIZACJA WYDARZEŃ 

Olga Curzydło

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 121

kom. 506 164 487 

e-mail: curzydlo@cricoteka.pl

 

KOORDYNACJA WYSTAW 

Kamil Kuitkowski

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 114

kom. 515 476 762

e-mail: kuitkowski@cricoteka.pl 

 

ORGANIZACJA WIDOWNI 

Aleksandra Treder

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 115

e-mail: treder@cricoteka.pl  

 

WYDAWNICTWO

Magdalena Link-Lenczowska

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 117

e-mail:  lenczowska@cricoteka.pl 

 

KSIĘGARNIA INTERNETOWA 

Aleksandra Treder

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 115

e-mail: sklep@cricoteka.pl

 

KOORDYNATORKI DOSTĘPNOŚCI 

Olga Curzydło

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 121

kom. 506 164 487 

e-mail: curzydlo@cricoteka.pl

Barbara Pasterak

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 107

e-mail: pasterak@cricoteka.pl

 

MUZEUM TADEUSZA KANTORA

Małgorzata Paluch-Cybulska (Kierownik)

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 106

kom. 572 057 789

e-mail: cybulska@cricoteka.pl

 

INWENTARYZATOR ZBIORÓW

Paweł Panic

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 122

e-mail: panic@cricoteka.pl

 

DZIAŁ ZBIORÓW I WYSTAW 

Magdalena Ujma 

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 102

e-mail: ujma@cricoteka.pl 

 

ARCHIWUM I ZBIORY BIBLIOTECZNE 

Bogdan Renczyński

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 106

e-mail: renczynski@cricoteka.pl 

 

CZYTELNIA

Tomasz Pietrucha

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 122

e-mail: pietrucha@cricoteka.pl 

 

KSIĘGOWOŚĆ

Agnieszka Tomczak (Główna Księgowa), e-mail: tomczak@cricoteka.pl

Anna Pulit, e-mail:  pulit@cricoteka.pl

Joanna Tarlaga, e-mail: tarlaga@cricoteka.pl

kom. 603 448 484

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 110

 

DZIAŁ ADMINISTRACJI

Sylwia Skrzypek (Kierowniczka)

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 123

kom. 601 597 511

e-mail: skrzypek@cricoteka.pl

Marcin Nowak

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 105

kom. 506 164 146

e-mail: nowak@cricoteka.pl

Joanna Geroch

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 120

e-mail: geroch@cricoteka.pl

kom. 572 057 550

 

KADRY

Ewa Kaczmarczyk 

Telefon:  (12) 442 77 70 wew. 111

kom. 693 415 090

e-mail: kaczmarczyk@cricoteka.pl 

 

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Stefaniak 

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 105

kom. 506 163 938

e-mail: stefaniak@cricoteka.pl

 

ARCHIWUM ZAKŁADOWE  

Michał Lelek 

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 120

e-mail: lelek@cricoteka.pl

 

OBSŁUGA INFORMATYCZNA

Łukasz Mzyk

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 105

e-mail: it@cricoteka.pl  

 

SPECJALIŚCI DS. MULTIMEDIÓW 

Mariusz Gąsior 

e-mail: gasior@cricoteka.pl  

Mariusz Potępa

kom. 513 428 733

e-mail: potepa@cricoteka.pl 

 

GALERIA – PRACOWNIA TADEUSZA KANTORA UL. SIENNA 7/5

Telefon: (12) 423 05 03