Zespół

 

DYREKCJA OŚRODKA DOKUMENTACJI SZTUKI TADEUSZA KANTORA CRICOTEKA                                                                                    

Natalia Zarzecka 

Telefon:   (12) 442 77 70

e-mail: zarzecka@cricoteka.pl

Agnieszka Oprządek (Zastępca)

Telefon:  (12) 442 77 70

e-mail: oprzadek@cricoteka.pl  

 

SEKRETARIAT 

Aleksandra Mitura 

Telefon:  (12) 442 77 70

e-mail: mitura@cricoteka.pl 

 

DZIAŁ UPOWSZECHNIANIA I WYDARZEŃ 

Aldona Mikulska (Kierowniczka)

Telefon: (12) 442 71 04

kom. 570 987 947 

e-mail: mikulska@cricoteka.pl

 

PROMOCJA

Marzena Boniecka 

Telefon: (12) 442 71 16 

kom. 506 164 326

e-mail: boniecka@cricoteka.pl 

Magdalena Goszczyńska

Telefon: (12) 442 71 16 

e-mail: goszczynska@cricoteka.pl

Marcin Pańtak

kom. 537-840-282

instagram@cricoteka.pl 

 

EDUKACJA

Justyna Droń

Telefon: (12) 442 71 07

e-mail: slawik@cricoteka.pl

Barbara Pasterak

Telefon: (12) 442 71 07

e-mail: pasterak@cricoteka.pl

 

ORGANIZACJA WYDARZEŃ 

Olga Curzydło

Telefon: (12) 442 71 21

kom. 506 164 487 

e-mail: curzydlo@cricoteka.pl

Izabela Zawadzka

Telefon: (12) 442 71 18

e-mail: zawadzka@cricoteka.pl

 

KOORDYNACJA WYSTAW 

Kamil Kuitkowski

Telefon: (12) 442 71 14 

kom. 515 476 762

e-mail: kuitkowski@cricoteka.pl 

 

ORGANIZACJA WIDOWNI 

Aleksandra Treder

Telefon: (12) 442 71 15

e-mail: treder@cricoteka.pl  

 

WYDAWNICTWO

Magdalena Link-Lenczowska

Telefon: (12) 442 71 17

e-mail:  lenczowska@cricoteka.pl 

 

KSIĘGARNIA INTERNETOWA 

Aleksandra Treder

Telefon: (12) 442 71 15

e-mail: sklep@cricoteka.pl

 

KOORDYNATORKI DOSTĘPNOŚCI 

Olga Curzydło

Telefon: (12) 442 71 21

kom. 506 164 487 

e-mail: curzydlo@cricoteka.pl

 

Barbara Pasterak

Telefon: (12) 442 71 07

e-mail: pasterak@cricoteka.pl

 

 

MUZEUM TADEUSZA KANTORA

Małgorzata Paluch-Cybulska (Kierowniczka)

Telefon: (12) 442 71 06

e-mail: cybulska@cricoteka.pl

 

DZIAŁ ZBIORÓW I WYSTAW 

Magdalena Ujma 

Telefon: (12) 442 71 02

e-mail: ujma@cricoteka.pl 

 

ARCHIWUM I ZBIORY BIBLIOTECZNE 

Bogdan Renczyński

Telefon: (12) 442 71 06

e-mail: renczynski@cricoteka.pl 

 

CZYTELNIA

Tomasz Pietrucha

Telefon: (12) 442 71 22

e-mal: pietrucha@cricoteka.pl 

 

KSIĘGOWOŚĆ

Agnieszka Tomczak (Główna Księgowa), e-mail: tomczak@cricoteka.pl

Monika Gniadek, e-mail:  gniadek@cricoteka.pl

Joanna Tarlaga, e-mail: tarlaga@cricoteka.pl

Telefon:  (12) 442 71 10

 

DZIAŁ ADMINISTRACJI

Sylwia Skrzypek (Kierowniczka)

Telefon: (12) 442 71 23

e-mail: skrzypek@cricoteka.pl

Marcin Nowak

Telefon: (12) 442 71 05

e-mail: nowak@cricoteka.pl

 

KADRY

Ewa Kaczmarczyk 

Telefon:  (12) 442 71 11

e-mail: kaczmarczyk@cricoteka.pl 

 

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Stefaniak 

Telefon: (12) 442 71 05

e-mail: stefaniak@cricoteka.pl

 

ARCHIWUM ZAKŁADOWE  

Michał Lelek 

Telefon: (12) 442 71 20

e-mail: lelek@cricoteka.pl

 

OBSŁUGA INFORMATYCZNA

Łukasz Mzyk

Telefon: (12) 442 71 05 

e-mail: it@cricoteka.pl  

 

SPECJALIŚCI DS. MULTIMEDIÓW 

Mariusz Gąsior 

e-mail: gasior@cricoteka.pl  

Mariusz Potępa

e-mail: potepa@cricoteka.pl 

 

GALERIA – PRACOWNIA TADEUSZA KANTORA UL. SIENNA 7/5

Irena Sośnicka

Telefon: (12) 443 05 03

e-mail: sosnicka@cricoteka.pl