Zespół

 

DYREKCJA OŚRODKA DOKUMENTACJI SZTUKI TADEUSZA KANTORA CRICOTEKA

Natalia Zarzecka (Dyrektor)

Telefon:   (12) 442 77 70 

e-mail: zarzecka@cricoteka.pl

Agnieszka Oprządek (Zastępca)

Telefon:  (12) 442 77 70 

e-mail: oprzadek@cricoteka.pl  

 

SEKRETARIAT 

Józef Legierski

Telefon:  (12) 442 77 70 wew. 108 

kom. 506 164 525

e-mail: cricoteka@cricoteka.pl

 

DZIAŁ UPOWSZECHNIANIA I WYDARZEŃ 

Aldona Mikulska (Kierowniczka)

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 104

e-mail: mikulska@cricoteka.pl

 

PROMOCJA

e-mail: promocja@cricoteka.pl

Małgorzata Kmita-Fugiel

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 116

kom. 505 558 734

e-mail: kmita@cricoteka.pl

Zofia Mikołajska

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 116

kom. 506 164 326

e-mail: mikolajska@cricoteka.pl

Laura Iwanczewska

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 116

e-mail: iwanczewska@cricoteka.pl

 

EDUKACJA

Anna Bargiel 

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 107

e-mail: bargiel@cricoteka.pl

Justyna Droń

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 107

e-mail: slawik@cricoteka.pl

 

ORGANIZACJA WYDARZEŃ 

Wiktor Bury

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 121

kom. 506 164 487 

e-mail: bury@cricoteka.pl

Anna Rejowska

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 121

kom. 505 319 882

e-mail: rejowska@cricoteka.pl

 

KOORDYNACJA WYSTAW 

Kamil Kuitkowski

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 114

kom. 515 476 762

e-mail: kuitkowski@cricoteka.pl

Anna Lejtkowska

e-mail: lejtkowska@cricoteka.pl

 

ORGANIZACJA WIDOWNI 

Aleksandra Treder

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 115

e-mail: treder@cricoteka.pl  

 

WYDAWNICTWO

Magdalena Link-Lenczowska

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 117

e-mail:  lenczowska@cricoteka.pl 

 

KSIĘGARNIA INTERNETOWA 

Aleksandra Treder

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 115

e-mail: sklep@cricoteka.pl

 

DOSTĘPNOŚĆ 

Anna Bargiel 

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 107

e-mail: bargiel@cricoteka.pl

Anna Rejowska

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 121

kom. 505 319 882

e-mail: rejowska@cricoteka.pl

 

MUZEUM TADEUSZA KANTORA

Małgorzata Paluch-Cybulska (Kierownik)

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 106

kom. 572 057 789

e-mail: cybulska@cricoteka.pl

 

INWENTARYZATOR ZBIORÓW

Paweł Panic

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 122

kom. 512 454 574

e-mail: panic@cricoteka.pl

 

DZIAŁ ZBIORÓW I WYSTAW 

Magdalena Ujma 

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 102

e-mail: ujma@cricoteka.pl 

 

ARCHIWUM I ZBIORY BIBLIOTECZNE 

Bogdan Renczyński

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 106

e-mail: renczynski@cricoteka.pl 

 

CZYTELNIA

Tomasz Pietrucha

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 122

e-mail: pietrucha@cricoteka.pl 

 

KSIĘGOWOŚĆ

Anna Pulit (Główna Księgowa),

e-mail:  pulit@cricoteka.pl

telefon: 12 422 77 70 wew. 110

kom. 502 09 55 18

Olena Yanushewska

e-mail: yanushevska@cricoteka.pl

tel. 12 422 77 270 wew. 110

Dorota Ziajko,

e-mail: ziajko@cricoteka.pl

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 110

 

DZIAŁ ADMINISTRACJI

Agata Klakla (Kierowniczka)

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 123

kom. 601 597 511

e-mail: klakla@cricoteka.pl

Joanna Geroch

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 120

e-mail: geroch@cricoteka.pl

kom. 572 057 550

Piotr Golonka (Administrator Budynku)

e-mail: golonka@cricoteka.pl 

kom. 506 164 146

 

KADRY

Ewa Kaczmarczyk 

Telefon:  (12) 442 77 70 wew. 111

kom. 693 415 090

e-mail: kaczmarczyk@cricoteka.pl 

 

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Stefaniak 

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 105

kom. 506 163 938

e-mail: stefaniak@cricoteka.pl

 

ARCHIWUM ZAKŁADOWE  

Michał Lelek 

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 120

e-mail: lelek@cricoteka.pl

 

OBSŁUGA INFORMATYCZNA

Piotr Masoń

Telefon: (12) 442 77 70 wew. 105

e-mail: mason@cricoteka.pl

 

SPECJALIŚCI DS. MULTIMEDIÓW 

Mariusz Gąsior 

e-mail: gasior@cricoteka.pl  

 

GALERIA – PRACOWNIA TADEUSZA KANTORA UL. SIENNA 7/5

Joanna Gorzałczany

e-mail: gorzalczany@cricoteka.pl

Telefon: (12) 423 05 03